Polecamy...

Aloes do picia - Ranking 2018

16 sierpnia 2018

Właściwości aloesu są znane od wielu wieków na całym świecie. Już w Starożytności wspomagał gojenie ran oraz stosowano go jako prosty, skuteczny kosmetyk. Jest przystosowany do życia w środowisku suchym (bez konieczności stałego dostępu do wody). Aby roślina mogła w ten sposób funkcjonować, musiała wykształcić specjalną tkankę do adaptacji wody. Aloes jest spokrewniony z czosnkiem, a także cebulą (rodzina szparagowatych). Zawiera w sobie minerały, witaminy, aminokwasy oraz enzymy, czyli łącznie ponad dwieście aktywnych składników. Umożliwiają one szerokie wykorzystanie rośliny, nie tylko do celów regeneracyjnych.

DZIAŁANIE ALOESU

Roślinę można z powodzeniem wykorzystać przy potrzebie:

 • łagodzenia podrażnień skórnych,
 • gojenia niewielkich ran,
 • regeneracji skóry,
 • zmniejszenia powstałych obrzęków,
 • leczenia wrzodów żołądka,
 • łagodzenia świądu,
 • niwelowania zaburzeń układu trawiennego.

Dodatkowo działa: przeciwwirusowo, przeciwbólowo oraz przeciwzapalnie. Pomaga w zwalczaniu grzybów oraz bakterii, nękających nasz organizm. Produkty zawierające aloes spotyka się pod różnymi postaciami, między innymi:

 • żelu,
 • maści lub kremu,
 • soku,
 • kapsułek,
 • w postaci świeżej.

ALOES DO PICIA – RANKING

Poznaliśmy już właściwości tej cudownej rośliny, teraz więc trochę o produktach, w których znajdziemy aloes. Jak wybrać odpowiedni suplement, skutecznie wspomagający dietę?

W celu skutecznego porównania, wzięto pod uwagę stosunek jakości do ceny oraz zdolność wchłaniania. Oto kilka propozycji najlepiej wypadających w rankingu.

1. Aloes forma Płynna – DuoLife

Silne działanie oczyszczające oraz wzmacniające w przystępnej formie do picia. Aloes tego typu zawiera dodatki w postaci miodu oraz oregano, co skutecznie poprawia jego walory smakowe.

2. Żel do picia Aloe Vera Sivera

Kolejna propozycja z dodatkami (miodem oraz pokrzywą), a także w pełni naturalnym składem. Bogata mieszanka plasuje się na drugim miejscu w zestawieniu.

3. Herbalyes Aloes Ferox

Naturalne metody wydobycia oraz w pełni ,,aloesowy" skład. Ekologiczny sok z aloesu w tej formie znalazł się na najniższym stopniu podium.

4. Sok Aloes Herbal Monasterium

Sok wspierający działanie oczyszczające organizmu. Wykazuje pozytywne właściwości w odniesieniu do skóry, włosów oraz paznokci. Zawiera kawałki miąższu rośliny i idealnie uzupełnia detoks.

5. Aloe Napój aloesowo-ziołowy Herbal

Produkt zalecany na upalne dni. Dzięki użytym cytrusom zapewniający orzeźwienie oraz nawodnienie. Posiada stosunkowo wysoką cenę zakupu, w odniesieniu do składu (zaledwie 40% soku z aloesu).

PŁYNNY ALOES DUOLIFE - ZWYCIĘZCA RANKINGU

Zdecydowanym zwycięzcą porównania jest produkt DuoLife. Unikatowy skład oraz naturalne dodatki, wspomagające działanie rośliny są połączeniem idealnym. Warto podkreślić samą ekonomię, która wypada korzystnie na tle konkurencji. Ciężko znaleźć aloes o lepszych właściwościach użytkowych.

Pamiętajmy, aby dbać o swoje ciało oraz wspomagać je suplementami pochodzenia naturalnego. Poprawia to znacznie ogólną kondycję organizmu, o ile wybierzemy produkty, charakteryzujące się odpowiednią jakością.

To może Cię zainteresować